Uhlí, plyn nebo elektrika?

To je při výběru nového grilu jedna z prvních otázek, kterou si zákazníci kladou a na kterou neexistuje špatná odpověď. Ať už si vyberete tradiční gril na dřevěné uhlí, plynový gril pro snazší obsluhu a údržbu nebo elektrický pro snadnou manipulaci a možnost grilování na terase, s grily Weber budete vždy spokojeni.

Naše prodejní zkušenosti svědčí o tom, že při prvním nákupu grilu si většina zákazníků vybírá levnější variantu a teprve při tom dalším, kdy už nabere větší zkušenosti s grilováním, se nebojí větších investic a volí nejen vybavenější model grilu, ale zároveň dokupuje specifické příslušenství jako jsou například otáčecí špízy neboli rotisserie, planchy, nerezové grilovací koše, pizza kámen nebo iGrill pro sledování teploty masa.

Výhodou grilů Weber je jejich prémiové zpracování, za kterým si výrobce stojí, a proto nabízí až 10letou záruku. Nicméně grily vydrží při správné manipulaci a pravidelné údržbě i mnohem déle.  Když se následně rozpočítá prvotní investice, zjistíte, že se připlatit rozhodně vyplatí.

Zvažujete koupi grilu a nevíte si rady? Zavolejte na ☎ 777 569 386 - rádi poradíme.