Užijte si chytré grilování s aplikací WEBER Connect!

Vítejte ve světe chytrého grilování, vítejte v aplikaci WEBER Connect. Spolu s aplikací získáváte přístup nejen k receptům, ale také podrobným grilovacím pokynům.  Svého pomocného „grillmastera“ budete mít neustále po svém boku. Pomůže vám s přípravou krok za krokem a vy jen sklidíte potlesk za dokonale ugrilovaný steak, perfektně připravené kuře nebo zeleninu.

Ať už máte gril s integrovanou technologií WEBER Connect nebo jste se rozhodli pro jeho dodatečné pořízení - WEBER Connect Smart Grilling Hub, investovali jste do pomocníka, který bude mít díky svým aktualizacím dokonalý přehled v každém okamžiku.

Jedná se o vaši tajnou ingredienci pro perfektně ugrilované jídlo – průvodce grilováním krok za krokem, který posílá upozornění přímo do vašeho chytrého mobilního telefonu. Od odpočtu do konce grilování po čas, kdy je potřeba pokrm otočit nebo servírovat. Stačí jen nakouknout do telefonu a hned víte, že je všechno na té správně cestě k perfektnímu výsledku. Ať už grilujete večeři, zatímco si hrajete s dětmi, nebo jste prostě zabraní do konverzace s přáteli, už se nebudete muset bát o to, co se děje na grilu.

Weber ConnectWeber ConnectWeber ConnectWeber ConnectWeber ConnectWeber Connect 

 

K dispozici na

AppStore GooglePlay