Weber Lumin – nový přírůstek v rodině elektrických grilů

Weber prodává elektrické grily již několik sezón. Prvními e-power grily byla řada Q, ke které se díky oblíbenosti přidala o něco později také dražší a výkonnější řada Pulse, jejíž grily jsou vybaveny termostatickou regulací teploty a sofistikovanou technologií Weber Connect

Novým přírůstkem a novinkou letošního roku elektrických grilů Weber je Weber Lumin. Ta je navržena pro ty, kteří řeší omezený prostor, upřednostňují grilování na elektrice, ale zároveň se nechtějí vzdát autentického grilování.

Zatímco většina konkurenčních elektrických grilů disponuje plnou grilovací plochou, Weber elektrické grily mají litinový rošt, jaký znáte z grilů na dřevěné uhlí nebo těch plynových. Získáte tak mnohem autentičtější pocit z grilování s venkovní chutí a aroma. Ne náhodou je Lumin nazýván multifunkčním grilem. Díky 4dílné rozšiřující sadě, která je k dispozici jako volitelné příslušenství, získáte gril, který nejen griluje při teplotě až 315 °C, ale zároveň dokáže jídlo rozmrazit, připravit na páře, udit a při snížení teploty na minimum uchovat jídlo teplé.

Gril je k dispozici ve dvou velikostech, takže uspokojí nejen požadavky na klasickou velikost grilu pro rodinu nebo partu přátel – Weber Lumin, ale také zcela kompaktní, který se bude hodit do menších prostor, kde nezabere tolik místa – Weber Lumin Compact. Zároveň si můžete zvolit variantu bez nebo s praktickým skládacím stojanem.

S novinkou Weber Lumin získává grilování ve městě zcela nový rozměr…

Weber Lumin