Weber příslušenství pro maximální využití grilu

Pokud se chcete v rámci svých grilovacích dovedností posunout o kousek dál, doporučujeme vyzkoušet Weber rotisserie a příslušenství k nim určené.

Vyberte si z nabídky otáčecích špízů – rotisserií podle typu grilu, který máte doma a vyzkoušejte skvěle propečená žebra nebo šťavnaté grilované kuře. Rotisserie jemně otáčí jídlo nad grilovacím roštem. Díky unikátnímu rozložení vidlic je vhodný pro držení větších i malých kusů masa. Výsledek je ohromující.

Vyzkoušet můžete i další příslušenství vhodné pro použití k rotisseriím. Weber CRAFTED sada otáčecích špízů je ideální pro přípravu nejen klasických špízů z kuřecího nebo vepřového masa, ale i krevetových, zeleninových nebo ovocných variant. Vyzkoušet však můžete i domácí kebab.

Weber Crafted sada otáčecích špízů​Weber Crafted sada otáčecích špízů​

 

Dalším praktickým příslušenstvím je Weber CRAFTED koš na otáčecí špíz. Koš jednoduše nasadíte k rotisserii a připravíte si výborné křupavé hranolky, zeleninu nebo dokonce i popcorn. Díky odnímatelné přepážce, která je součástí balení si můžete připravit v jeden moment různé pokrmy.

Weber Crafted koš na otáčecí špízWeber Crafted koš na otáčecí špíz