WEBER Traveler – ideální společník nejen na cesty

WEBER Traveler je letošní novinkou patřící do rodiny přenosných plynových grilů WEBER, který vás naprosto dostane. Jeho hlavním benefitem je kompaktnost, na druhou stranu poměrně velká grilovací plocha, a především snadnost přemisťování. Nejvíce tento gril ocení aktivní lidé, kteří se ani na svých cestách nechtějí vzdát dobrého jídla připraveného na grilu.

Weber Traveler

Přestože je poměrně těžký – jeho celková hmotnost je kolem 28 kg, tak se díky praktickým kolečkám snadno přemisťuje. Lehce ho umístíte do kufru auta nebo dokonce na zadní sedačku vašeho vozu. Praktickým doplňkem, který doporučuje dokoupit je Weber Traveler ochranný obal pro převoz, který je nejen tvarově přizpůsobený tomuto grilu, ale navíc je vyroben ze speciální tkaniny, která dokáže zachytit tuk i další nečistoty, a tak budete mít vždy vše naprosto čisté.

Gril lze snadno a velice rychle rozpálit i na vysoké teploty vhodné pro přípravu steaků nebo hamburgerů. Zároveň se však u něj dá jednoduše regulovat teplota na nižší pro pomalejší přípravu. Jedná se o plnohodnotnou náhradu klasických grilů WEBER, ke kterému jednoduše připojíte iGrill a získat tak další řadu vychytávek pro perfektní grilování.

WEBER Traveler – robustně postavený gril s kompaktními rozměry při sbalení.

Weber Traveler  Weber Traveler