BEZPEČNOST

Ať už se bavíme o grilech na dřevěné uhlí, plynových, elektrických nebo peletových grilech, bezpečnost je vždy na prvním místě. To samé platí samozřejmě i o veškerém příslušenství Weber

Plynové grily Weber splňují i ty nejpřísnější bezpečnostní normy. Celý plynový rozvod je předinstalován z výroby a jeho těsnost proti únikům plynu je pečlivě odzkoušena. Jednotlivé díly, jako jsou hořáky a ovladače, procházejí systematickým testováním. Každý gril snadno zažehnete i při silném větru díky piezo nebo elektronickému zapalovacímu systému.

Weber gril na dřevěné uhlí je konstruován tak , aby byl co nejstabilnější, a proto jsou vybaveny pevnými nohami kolečky. Pro další posílení bezpečnosti je pod madlem poklopu umístěn tepelný štít. Při manipulaci se zapalovacím komínem se vůbec rukou nemusíte dotknout briket. Dalším benefitem je systém čištění One-Touch, který umožňuje vybrat popel, aniž byste si přitom zašpinili ruce. Poklop Weber není jen jistota perfektních grilovacích výsledků, ale je pohotově vhod i jako bariéra mezi vámi a žhnoucími briketami.

 

Elektrické grily Weber mají výkon až 2,2 kW a konstrukčně jsou chráněny před zkratem. Novinkou jsou pak peletové grily Weber SmokeFire, které nabízejí nejen snadné čištění, grilování, údržbu, ale především bezchybný provoz.

Pro perfektní práci s grily byla vyvinuta široká škála Weber příslušenství, které optimalizuje bezpečnost jak vaši, tak vašich blízkých. Značka Weber zároveň vyvíjí své vlastní dřevěné uhlí, brikety i podpalovače, díky nimž garantuje maximální spolehlivost a ekologičnost těchto výrobků.