Sada pro regulaci teploty dřevěného uhlí

Mezi Weber nezbytnosti pro grily na dřevěné uhlí patří také Weber sada pro regulaci teploty dřevěného uhlí.  Jedná se o doplněk pro grily o průměru 57 cm, který umožňuje snadné nastavení teploty grilu, ať už preferujete vysoký žár pro rychlé grilování nebo nízkou teplotu pro grilování pomalé. Sada se skládá z kuželu a difuzéru, které poskytují vyšší jistotu méně zkušeným uživatelům grilů a nové rozměry grilování pro mistry.

Weber sada pro regulaci teplotyWeber sada pro regulaci teploty

 

Kužel zajišťuje až 7 hodin pomalého grilování při použití s briketami z dřevěného uhlí. Je velkým pomocníkem při přípravě pokrmů jako jsou žebra nebo vepřová ramínka, kdy potřebujete dlouhé a pomalé grilování. Umožní zároveň vytvořit extrémně vysoký žár při restování, což je ideální pro přípravu křupavých křidélek, masa a zeleniny.

Difuzér napomáhá rovnoměrnému rozložení tepla po celé grilovací ploše o průměru 57 cm. Tím poskytne dostatek prostoru pro větší pokrmy a umožní grilovat nepřímo při nízké teplotě.

Praktický je prostor pro umístění vody, který napomáhá maximalizovat šťavnatost a chuť pokrmu při přípravě na nízkém žáru a pomalým způsobem grilování.

Kužel i difuzér jsou navrženy tak, aby byly snadno použitelné a udržovatelné. Kužel může zůstat v grilu pro opakované a bezproblémové použití, zatímco difuzér lze uložit pro pozdější použití.

Připravte si výtečná jídla s pomocí sady, která je vhodná jak pro začátečníky, tak pro pokročilé grilovací nadšence!